Karolina

Dzisiejsza bohaterka wpisu udowadnia, że aby dobrze wyglądać dobrze, nie trzeba kombinować. Koszula w kratę, czarne spodnie, do tego duża torebka mieszcząca wszystko czego studentka potrzebuje na uczelni i gruby szal. Czerń stylizacji przełamuje jasna kurtka. Karolina pokazuje, że można ubrać się ciepło, wygodnie, praktycznie i do tego ładnie.

IMG_8726 Karolina studentka I semestru Biotechnologii na Wydziale Chemicznym

IMG_8712 (1)        koszula-Reserved, spodnie-Pull&Bear

„Zabawa modą jest dla mnie odskocznią od codzienności. Zazwyczaj wybieram proste stylizacje, stonowane kolor (uwielbiam czerń i ciemną zieleń). Studiując, nie mam zbyt wiele czasu na chodzenie po sklepach, dlatego w stylizacjach preferuję klasyczną prostotę.”

IMG_8723 torba-H&M

„Lubię lekkie materiały, skórzane wstawki, koszule. Bardzo ważna jest dla mnie biżuteria. Nie wyobrażam sobie życia bez długich kolczyków.”

IMG_8730

„Na uczelni stawiam na wygodę. Według mnie kluczem do udanej stylizacji i świetnego samopoczucia przez cały dzień jest lekki makijaż i naturalnie ułożone włosy. Dzięki temu przez cały dzień czuję się komfortowo, świeżo i z klasą.”

IMG_8711buty-H&M

IMG_8734szalik-Stradivarius, kurtka-Bershka