Nasz zespół

Chociaż autorka strony, Hania, ukończyła studia na Politechnice Gdańskiej, zmieniła się redakcja PF. To jest odpowiedni moment, by przedstawić Wam nasz odświeżony skład. Warto, byście wiedzieli, do kogo na uczelni się zwracać w kwestii wpisów na bloga. Ewentualnie, przed kim uciekać :)

Nowy skład PF (od lewej): Marta, Monika, Kasia

Monika:

„Już od liceum wiedziałam, że chcę dołączyć do Politechnika Fashion. Moda interesowała mnie od dawna, a ten studencki blog wydał mi się ciekawym pomysłem, który walczy również ze stereotypem zaniedbanych studentów uczelni technicznych. Staram się śledzić najnowsze trendy, chociaż rzadko za nimi podążam. Po prostu lubię być „na czasie”. A zresztą często to, co można zobaczyć na wybiegach, nie nadaje się do założenia przez normalną kobietę. W końcu  jak powiedziała Coco Chanel: ,,Moda w której nie można wyjść na ulicę, nie jest modą”.

Monika, studentka I roku budownictwa na WILiŚ

Kasia:

„Przez cały rok śledziłam losy PF. Po tym jak Hania dodała swój ostatni post,pomyślałam.. czemu nie,może to będzie coś fajnego. Nigdy nie byłam typową blogerką ale mam nadzieję, że się w tym sprawdzę i będzie to dla mnie ucieczka od `placu budowy` gdzie będę mogła wyrazić kobiecą wersję siebie.”

Kasia, studentka

Kasia, studentka II roku budownictwa na WILiŚ

Marta:

„Gdy przeczytałam o PF w „Samodzielniku Pierwszaka”, od razu wiedziałam, że tu chcę działać! Moda jest dla mnie jak chemia – uwielbiam łączyć elementy różnych stylów, kombinować. Nieraz wyjdzie mi mieszanka wybuchowa! Lubię wszystko, co zabawne, dziecinne, prowokujące. Kocham zarówno rockowe stylizacje, jak i słodkie, dziewczęce sukienki. Jestem też kapeluszomaniaczką! Cieszę się, że mogę tu się rozwijać, robić więcej niż liczyć zadania z matmy i fizyki.”

Marta, studentka I roku nanotechnologii na WFTiMS

Prowadzenie bloga wbrew pozorom nie jest takie łatwe. Politechnika Fashion to nie tylko robienie zdjęć łądnie ubranym studentkom Politechniki Gdańskiej. Trzeba znaleźć czas na: przygotowanie fotografii, załatwiać zgody na publikację zdjęć, redagowanie postów, organizację ciekawych wydarzeń, poszukiwanie współpracy do firm … Nie znaczy to jednak, że nie ma czasu na śmiech i zabawę!

Chcesz dołączyć do naszej ekipy? Napisz do nas! Chętnie przyjmiemy nowe osoby do zespołu :)

• http://www.pineap.pl/ Hanka Ananas

Powodzenia :)) Mam nadzieję, że będziecie się tym jarały co najmniej tak, jak ja niegdyś! :))