Asia i Michalina

Wakacje się skończyły, rozpoczął się nowy rok akademicki. Wracamy więc do bloga, do tworzenia nowych postów!

Zaczęłyśmy poszukiwania nowych twarzy, nowych stylizacji na Politechnice Gdańskiej. Zaciekawiły nas m.in. studentki analityki gospodarczej, Asia i Michalina.

DSC_0036

Asia i Michalina, studentki I roku analityki gospodarczej na WZiE

DSC_0033

Dziewczyny w swoich stylizacjach postawiły na komfort. Ma być prosto, wygodnie i … ciepło :) Obie preferują casualowy styl, nawiązując jednocześnie do jesiennych trendów: szaliki w rozmiarze XXL, płaszcz o klasycznym kroju, ponadczasowa ramoneska, jeansy z dziurami, torba oversize, trampki.

DSC_0018

DSC_0021

DSC_0035

DSC_0014