Asia

Rok temu w składzie finałowym królował WILiŚ, tymczasem wśród tegorocznych kandydatek do tytułu Missterious Girl of PG nie brakuje przedstawicielek Wydziału Architektury – Asia jest właśnie jedną z nich :)

Asia, studentka Architektury na WArch

„Na co dzień nie mam zbyt dużo czasu na chodzenie po galeriach handlowych. Motywacją do zakupowej wycieczki zazwyczaj jest brak konkretnej części garderoby, a jak wiadomo, kiedy się czegoś szuka, to znajduje się wszystko, tylko nie to, czego potrzeba.”

150531_asia3

„Ubieram się raczej w sieciówkach, czasem znajdę coś w secondhandzie, ale z reguły jest to dzieło przypadku, gdyż niestety nie mam zmysłu lumpeksowego łowcy. Kupuję to, co mi się podoba i nie zastanawiam się, do czego mogłabym to nosić i czy mam już coś podobnego, ten etap następuje dopiero w domu.”

150531_asia4

„Studia i brak dobrej organizacji czasu skutkują dużą ilością nieprzespanych nocy, przez co rano nie mam czasu na myślenie o ubiorze, nie wspominając już o dodatkach, za którymi, swoją drogą, nie przepadam.”

150531_asia5

„Cenię sobie wygodę, dlatego na Politechnice raczej nie zobaczycie mnie w spódniczce i obcasach. Moja szafa jest dość uboga w kolory, dominuje w niej szary, biały i czarny, co dość ułatwia sprawę, kiedy chodzi o ekspresowy dobór garderoby. Bardzo lubię wszystko, co ładne i estetyczne, często oglądam czasopisma modowe, ale raczej nie szukam w nich inspiracji, tylko napawam się pięknymi obrazkami ;).”

150531_asia2

Materiał przygotowali Hania i Mateusz