Asia

Rok temu w składzie finałowym królował WILiŚ, tymczasem wśród tegorocznych kandydatek do tytułu Missterious Girl of PG nie brakuje przedstawicielek Wydziału Architektury – Asia jest właśnie jedną z nich :)

Asia, studentka Architektury na WArch

Asia, studentka Architektury na WArch

„Na co dzień nie mam zbyt dużo czasu na chodzenie po galeriach handlowych. Motywacją do zakupowej wycieczki zazwyczaj jest brak konkretnej części garderoby, a jak wiadomo, kiedy się czegoś szuka, to znajduje się wszystko, tylko nie to, czego potrzeba.”

150531_asia3

„Ubieram się raczej w sieciówkach, czasem znajdę coś w secondhandzie, ale z reguły jest to dzieło przypadku, gdyż niestety nie mam zmysłu lumpeksowego łowcy. Kupuję to, co mi się podoba i nie zastanawiam się, do czego mogłabym to nosić i czy mam już coś podobnego, ten etap następuje dopiero w domu.”

150531_asia4

„Studia i brak dobrej organizacji czasu skutkują dużą ilością nieprzespanych nocy, przez co rano nie mam czasu na myślenie o ubiorze, nie wspominając już o dodatkach, za którymi, swoją drogą, nie przepadam.”

150531_asia5

„Cenię sobie wygodę, dlatego na Politechnice raczej nie zobaczycie mnie w spódniczce i obcasach. Moja szafa jest dość uboga w kolory, dominuje w niej szary, biały i czarny, co dość ułatwia sprawę, kiedy chodzi o ekspresowy dobór garderoby. Bardzo lubię wszystko, co ładne i estetyczne, często oglądam czasopisma modowe, ale raczej nie szukam w nich inspiracji, tylko napawam się pięknymi obrazkami ;).”

150531_asia2

Materiał przygotowali Hania i Mateusz

Fotograf: Mateusz Pieniążek