Ania

Drugi dzień wpisowego maratonu :) Dzisiaj postów będzie więcej niż wczoraj, bo czasu do gali coraz mniej, a przecież każdą kandydatkę do tytułu Missterious Girl of PG trzeba Wam przedstawić :) Zaczynamy od Ani, która jest też pierwszą sfotografowaną przez nas osobą w otoczeniu nowego budynku na kampusie – Nanotechnologii II. Musimy przyznać, że sceneria jest świetna, co zresztą potwierdzi chyba każdy po przejrzeniu poniższych zdjęć :) Zapraszamy na post!

Ania, studentka Fizyki technicznej na Wydziale FTiMS

„Nie podążam ślepo za modą, ale obserwuję ją z zaciekawieniem i zdarza się, że coś szczególnie przykuje moją uwagę. Czasem może to mieć miejsce z opóźnieniem – noszę dany „trend”, kiedy już dawno opuścił strony magazynów z modą.”

150530_anna1

W szafie mam dużo klasycznych, prostych ubrań, które pozwalają mi szybko skomponować strój. Podstawowe kolory, które można w niej znaleźć, to czerń, beż i biel. Te dwa pierwsze widać szczególnie w moich dodatkach. Staram się zawsze mieć pod ręką buty i torebki różnych fasonów właśnie w tych odcieniach, bo pasują do wszystkiego. Uwielbiam nosić biżuterię, zwłaszcza prostą. Uważam, że strój nie jest kompletny, jeśli nie podkreśli się go np. odpowiednią parą kolczyków. „

150530_anna4

„Ze szczególnym upodobaniem śledzę styl Angeliny Jolie. Podziwiam jej minimalizm i konsekwencję w wyborze klasycznych ubrań, to jak łączy skromność i klasę. Sama jednak nie potrafiłabym się zdobyć na aż takie zawężenie różnorodności stylu i kolorów w moich stylizacjach. Zdarza mi się ubrać od stóp do głów na czarno, jednak czasem po prostu muszę założyć coś bardziej dziewczęcego.”

150530_anna3

„W dniu sesji ubrałam jaskrawozieloną koszulę wiązaną u dołu. Podoba mi się, że można nosić ją w wersji bardziej eleganckiej zapiętą pod szyję oraz na luzie, jak na zdjęciu. Pod spód założyłam krótki biały top. To już któraś z kolei taka koszulka w mojej szafie. Traktuję je jako nagrody. Od lat moja aktywność jest związana z tańcem, jestem zapaloną fitnesską, trenuję aerobik sportowy, a krótki sportowy top pozwala mi się podkreślić efekty mojej wieloletniej pracy z ciałem. Do stroju dobrałam bransoletkę z zielonymi akcentami, granatowe spodnie oraz prostą czarną torbę.”

150530_anna5

Fotograf: Mateusz Pieniążek