Milena

Rozpoczynamy serię postów z tegorocznymi kandydatkami do tytułu MISSterious Girl of PG! Podobnie jak w ubiegłych latach przedstawimy Wam bliżej każdą z nich, zapytamy, jak postrzegają swój styl, czy wybrany kierunek studiów ma znaczenie w późniejszym doborze garderoby, a także gdzie najchętniej szukają ciuchowych zdobyczy :) Jako pierwszą poznajcie Milenę, studentkę Technologii chemicznej :)

150527_milena1

Milena, studentka IV semestru Technologii chemicznej na Wydziale Chemicznym

„Od zawsze interesuję się najnowszymi trendami w modzie. Lubię starannie dobrany strój, pasujące dodatki i najważniejsze – odpowiednią TOREBKĘ! 😉 Z domu nie zawsze wychodzę o zaplanowanej porze, bo jeszcze kilka razy sprawdzam w lustrze czy wszystko pasuje. Ogólnie rzecz ujmując, lubię nosić wygodne i nieco luźniejsze rzeczy. Jestem osobą o różnorodnym guście, nie trzymam się zwykle jednego, ściśle określonego. Czasem przychodzę na zajęcia w eleganckiej koszuli a następnego dnia w najzwyklejszej bluzie i ulubionych AirMax’ach.”

150527_milena4

„Najczęściej można mnie zobaczyć w ciemnych odcieniach z dodatkiem błękitu. Każdy kto mnie dobrze zna kojarzy moją osobę z błękitnym, często wpadającym w miętowy. Do dzisiejszych zdjęć założyłam moją ulubioną czarną i zwiewną tunikę, która na plecach zamiast zwykłego materiału ma tiul. Do tego oczywiście czarne getry i ożywiająca wszystko nieduża, czerwona torebka.”

150527_milena3

„Bardzo często po Politechnice jednak poruszam się w „służbowym” stroju każdego chemika – białym fartuchu.”

150527_milena5

„Na zakończenie chciałabym wspomnieć o mojej nietypowej kolekcji czasopism „Vogue”. Zawsze z wyjazdu za granicę przywożę ze sobą najnowszy numer. Moje zbiory zawierają egzemplarze z Londynu, Barcelony i Paryża! :)”

Fotograf: Mateusz Pieniążek