Agnieszka

Wciąż słyszę od obserwatorów naszego bloga, że zastanawiający jest sposób wyboru osób, które pojawiają się na łamach naszej strony. I zawsze powtarzam, że proces ten ma charakter zupełnie subiektywny – jeśli ktoś zwróci moją uwagę w tłumie, podchodzę, zagaduję, przedstawiam się i tłumaczę, kim jestem i co robię. Ten subiektywizm był szczególnie zauważalny, gdy bloga współtworzyło kilka osób, każda z innym gustem, poczuciem estetyki – i to było fajne, bo pokazywaliśmy różnorodne style studentów. Obecnie za wybór osób odpowiadam już tylko ja i dzielny fotograf Mateusz, zatem przedstawiane osoby to te, które zwróciły właśnie naszą uwagę. Myślę jednak, że bohaterka dzisiejszego wpisu na pewno zwróci uwagę bardzo szerokiej publiczności, nie tylko naszą 😉

Agnieszka, studentka III semestru studiów magisterskich z Architektury

Agnieszka, studentka III semestru studiów magisterskich z Architektury

„Ubrania kupuję właściwie wszędzie, lumpeksy sieciówki czy butiki polskich projektantów, zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w internecie. Nigdy nie planuję zakupów, zawsze robię to przy okazji. Nienawidzę, naprawdę nienawidzę całego tego procesu – przebierania, dobierania, kolejek, tłoku w sklepach…”

150410_agnieszka4

„Rzeczy, które noszę muszą być przede wszystkim wygodne i pasujące do mnie – podstawa to czuć się w nich dobrze. Ogólna dewiza to ubranie, a nie przebranie – źle reaguję na ludzi przebranych – przypomniałam to sobie właśnie w minionym tygodniu na Naszym polskim fashionweeku ;)”

150410_agnieszka2

150410_agnieszka1

Materiał przygotowali Hania i Mateusz