Diana

Najczęściej sfotografowani studenci/studentki przyciągają naszą uwagę detalem – butami, płaszczem, szalem, lub nakryciem głowy, jak było w przypadku Diany. Jej czapka (kapelusz? nie wiem, czy to dobre określenie, może się nie znam ;)) od razu wpadła mi w oko. Ku naszej uciesze Diana zgodziła się wziąć udział w jednym z postów i takim sposobem możecie ją dziś oglądać na łamach naszej strony.

Diana, studentka VII semestru Architektury

Kilka słów od Diany:

„W modzie kieruję się ignorancją połączoną z ponadczasową nonszalancją. Bawię się szarościami i czernią. Unikam: silikonowych ramiączek, tatuaży i sportowej elegancji. Obecnie moim ulubionym dodatkiem są nowe fleki antypoślizgowe. Zdarza mi się czasami postawić na niepraktyczność, ale to musi być coś pięknego.”

141215_diana3

I jeszcze odnośnie kapelusika:

„Nakrycie głowy zakupiłam w butiku „Złote Runo” w Toruniu. [link]”

141215_diana4

141215_diana5