Agata

Święta, Święta i po Świętach – wiem, że słyszycie to dzisiaj pewnie setny raz, ale nie mogłam sobie podarować;) Chociaż celebracja już za nami, to nie ma na co narzekać – klimat świąteczny wciąż jeszcze trwa, chociażby przez śnieg, który nie odpuszcza nawet po Bożym Narodzeniu. Podobnie post z Agatą, który Wam dzisiaj serwujemy, również nie odstępuje od tematu Wigilii, ponieważ zdjęcia wykonaliśmy właśnie podczas tej uroczystości – dokładnie na wydziale ZiE, gdzie nasza bohaterka studiuje. Tym, którym zapaliła się w głowie lampka, że już gdzieś tę pannę widzieli na łamach naszej strony, potwierdzamy – tak, znalazła się tutaj po raz kolejny, ale po prostu nie mogliśmy jej darować tego eleganckiego outfitu w świątecznym klimacie:) (chociaż wszechobecna zieleń w ogóle go nie przywołuje, to prawda)

141217_agata1

Agata, studentka V roku Zarządzania na WZiE

141217_agata4

141217_agata2

141217_agata3

Materiał przygotowali Hania i Mateusz

• Karolina Łukaszewicz

Mam ogromną prośbę:) Co prawda jestem trójmiejską blogerką (centrum-odmladzania.pl/blog), ale dopiero od 2 miesiecy:) Wczesśniej mieszkałam w Krakowie. Zatem mój blog zna mało osób. Chodzi oto, że mam problem z wypromowaniem aukcji na rzecz WOŚP.Do wylicytowania jest analiza kolorystyczna i zabieg na twarz w moim salonie- aukcje są tutaj http://aukcje.wosp.org.pl/listing?sellerId=4278708

Byłabym niezmiernie wdzieczna jesli ktoś chciałby puścić te linki dalej np. napisać notke u siebie:) Myśle, ze dużo blogerek płci pięknej byłoby zainteresowanych, a pomoc dla dzieciaków zawsze się przyda. Będę bardzo Wam wdzięczna.