Amelia

Amelia zamyka nasz ciąg wpisów z wzorzystymi elementami w roli głównej. Naszą uwagę w jej ubiorze niewątpliwie zwróciło właśnie to fantastyczne poncho, które jak widać na zdjęciach nadaje się na odzież wierzchnią nawet w zimniejsze dni. Chociaż Amelia nie zdecydowała się załączyć jakiegoś opisu do zdjęć, to zainteresowanym mogę powiedzieć, że pelerynka jest dostępna w Zarze – tak się stało, że trafiłam na nią przypadkiem dokonując świątecznych zakupów;)

Amelia, studentka III semestru Biotechnologii na WChem

141208_amelia

141208_amelia6

141208_amelia4

141208_amelia5

No i na koniec najciekawszy chyba element „stylówki” Amelii – w końcu wyjaśniła się zagadka, która nurtowała mnie od jakiegoś czasu. Otóż coraz częściej widywałam na swoim wydziale i na całym kampusie dziewczyny z rakietami tenisowymi. Zastanawiałam się, skąd wynika nagłe zainteresowanie tą właśnie dziedziną sportową, aż tu nagle z rozwiązaniem przyszła właśnie Amelia, która wytłumaczyła, że w tenisa gra w ramach… W-F’u. Cóż, w moim roczniku takich bajerów w ofercie nie było;)

141208_amelia2

Materiał przygotowali Hania i Mateusz