Dorota

Dzisiaj będzie dość kolorowo, bo to właśnie żywe, wzorzyste tkaniny są domeną Doroty:) Jeśli zobaczycie w River Island nową kolekcję, nazajutrz (no, może po dwóch dniach) któreś z ubrań lub akcesoriów znajdzie się w posiadaniu tej studentki – wiem, bo przekonałam się o tym na własnej skórze;) Nie było łatwo uchwycić Dorotę w kadrze, jako że nie potrafi ustać spokojnie 5 sekund, ale ma to swój urok. Musicie zatem wybaczyć drobne poruszenia i blury w dzisiejszych zdjęciach, ale robiłam co mogłam, aby choć na chwilę zatrzymać tę „burzę”;)

141124_dorota1

Dorota, studentka II semestru studiów magisterskich z Zarządzania na WZiE

Dorota zdaje się być zawsze w biegu, więc i na krótki komentarz nie znalazła kilku minut. Upoważniła mnie jednak do krótkiego opisu, ponieważ uczęszczając z nią na zajęcia mam wiele okazji do „obczajenia” jej stylówki. Jak wspomniałam we wstępie, dziewczę to uwielbia kolory i printy, do tego biżuterię i wzorzyste torebki. Chyba połowa jej garderoby pochodzi z River Island i faktycznie jej styl doskonale wpasowuje się w klimat tej marki. Podoba mi się w jej ubiorze to, że chętnie eksperymentuje, łącząc różne kolory i wzory. Do tego kocha błyskotki – duże, złote kolczyki, naszyjniki, bransoletki i zegarki. Nigdy nie widziałam jej ubranej w całości w stonowane kolory, bo zawsze jakoś przełamuje strój żywymi dodatkami (jak widać na zdjęciu nawet późnym listopadem przechadza się w kolorowych NB). Biorąc pod uwagę jej temperament, jest doskonałym dowodem na to, że kreując swój styl staramy się odzwierciedlić nasz charakter. Dorota jest zatem babką-żywiołem, tak samo jak żywiołowa jest zawartość jej szafy;)

141124_dorota6

141124_dorota7

141124_dorota2

141124_dorota5