Gosia

Nie od dziś wiadomo, że dodatki potrafią „zrobić” całą stylizację – torebka, szal, biżuteria, buty, kapelusz. Każdy z tych elementów może zwykły ubiór zamienić w niezwykły, bo przecież diabeł tkwi w szczegółach. Kobieta zwykle skupia się na kolekcjonowaniu jednego typu akcesoriów – np. serialowa Carrie Bradshaw jest posiadaczką najsłynniejszego zbioru butów. Bohaterka dzisiejszego postu również ma słabość do dodatków, w jej przypadku jednak wybór „akcesorium” jest niespotykany – bo najlepszym uzupełnieniem codziennego stroju Gosi są… auta. Jeśli znajdziecie w okolicy PG jakiś rzadki model, możecie mieć pewność, że to ona zasiądzie za jego kierownicą:) Dlatego też nieprzypadkowo jej zdjęcia zostały wykonane na jednym z wielu parkingów otaczających teren PG.

Gosia, studentka III semestru Inżynierii biomedycznej a wydziałach WETI, WChem i WFTiMS

„Nie uważam się za osobaę, która interesuje się modą. Zamiast przeglądać blogi szafiarskie, wole poświęić czas na dobry serial bądź film. Idąc zaś do kiosku zamiast siegnąć po KMAG czy inny magazyn poświęcony modzie – wybiorę Top Gear. Kiedy mam więcej czasu to świadomie dobieram sobie ubrania, lecz każdego ranka przed uczelnią odbywa się raczej loteria – co szybciej wpadnie mi w ręce, to nałożę na siebie tego dnia. Lubię mieć nowe ubrania, ale jeszcze bardziej bym je polubiła, gdyby ktoś za mnie chodził po sklepach, wybierał i przynosił do domu. Jeżeli miałabym określić, co w mojej szafie występuje w małych ilościach, to zdecydowanie byłyby to torebki – gdy jakaś w końcu mi przypasuje, ciężko mi się z nią rozstać.”

141114_gosia7

141114_gosia2

141114_gosia3

141114_gosia5

141114_gosia4

141114_gosia8

Jak widać na załączonym obrazku, Gosia bardzo dba o swoje akcesoria:)

141114_gosia6

Materiał przygotowałam ja, Hanka

• Ewa

Tragedia – nogi niekształtne, w tych obcisłych leginsach wyglądają jak parówki wołające o wolność z półki lidla. Jeszcze to udawane pozowanie – kogo z siebie robisz dziewczę? Dobrze, że na PG są ŁADNE dziewczyny, które nie muszą się na siłę prężyć i rozpisywać się jakie to są wyjątkowe i ‚piękne’.

• zirytowana

HAHAHA!! EWA puknij się w ten pusty łeb! Ciekawe czy ty jesteś taka wspaniała i idealna?! Wredne babsko z Ciebie.