Norbert

Norbert zwrócił moją uwagę przede wszystkim ze względu na „total black look”, jak by to określili w jakimś poczytnym, modowym magazynie. Ubrany prosto, ale bardzo z klasą, w końcu czerń nigdy nie wychodzi z mody i jest doskonałą odpowiedzią na każde ubraniowe pytania (ujmując to tak „poetycko”). Chwilę trwało, nim zgodził się „wystąpić” na łamach naszej strony, ale w końcu przekonał się do idei projektu i tym sposobem możemy Wam dzisiaj go przedstawić:)

Norbert, student I semestru Mechaniki i budowy maszyn na Wydziale Mechanicznym

Krótki komentarz od Norberta:

„Jeśli chodzi o moje podejście do mody to muszę przyznać, że nigdy nie należała ona do kręgu moich zainteresowań. Bardzo lubię ciemne kolory i elegancki styl.”

141114_norbert1

141114_norbert6

Wszystkie elementy stroju były czarne – nawet parasol pasował;) Klasa!

141114_norbert4

141114_norbert7

Osobiście bardzo cieszyłam się, że spotkałam Norberta akurat w okolicy GG – w końcu udało nam się wykonać zdjęcia w scenerii odnowionego hallu Gmachu Głównego!

141114_norbert3

141114_norbert5