Dominika

Chociaż przygotowywanie materiału na nowe posty odbywa się w dość szybkim tempie – chociaż na zauważenie kandydatki/kandydata do zdjęć mamy zwykle tylko kilkadziesiąt sekund nim dana osoba zniknie w tłumie, to staramy się bacznie przyglądać, zwracać uwagę na ciekawe detale, które dla wielu śmiertelników są zupełnie niewidoczne. W przypadku Dominiki zainteresował nas ubiór „warstwowy”, z połączenia różnych tkanin, które ciekawie się ze sobą komponowały. Melanżowy płaszcz, a pod spodem jeansowa kurtka? Jesteśmy za!

Dominika, studentka I semestru Transportu na WILiŚ

„Moda jest bardzo ważnym aspektem mojego życia, jednak nie podążam ślepo za wszystkimi trendami. Staram się dobierać ubrania tak, aby pasowały do mnie i w jakiś sposób do mojego charakteru. Często łącze więc klasykę z czymś trochę bardziej szalonym, nowoczesnym, lecz zachowuję przy tym prostotę i umiar. Wygodny i dobrze dobrany outfit dodaje mi pewności siebie i nie ukrywam, że komponowanie go sprawia mi sporo radości :) Inspiracji szukam w serwisach,  blogach i magazynach modowych,  lecz najczęściej na ulicy,  obserwując wszystko co mnie otacza :)”

141106_dominika4

Widoczne połączenie materiałów - fajny efekt!

Widoczne połączenie materiałów – fajny efekt!

141106_dominika3

Materiał przygotowali Zuzia i Mateusz