Wiktoria

Dzisiaj post w klimacie raczej wiosennym niż jesiennym (zważywszy na kwiecisty ubiór Wiktorii), ale biorąc pod uwagę ostatnie średnie dobowe temperatury chyba nie jest to stylówka aż tak nie na miejscu, jak z pozoru mogłoby się wydawać;)

Witkoria, studentka I semestru Konserwacji i Degradacji Materiałów

Witkoria, studentka I semestru Konserwacji i Degradacji Materiałów na Wydziale Chemicznym

„Jeżeli chodzi o mój styl, to… chyba go nie mam:) A przynajmniej nie przeglądam czasopism, nie orientuję się, co aktualnie jest „na topie”. Ubieram to, co w jakiś sposób do mnie pasuje – np. kwiatki, kropki, kwadraciki, no i obowiązkowo warkoczyki:)”

141106_wiktoria3

141106_wiktoria1

Przy okazji postu z Wiktorią dowiedziałam się o tajemniczym kierunku studiów, o którym nawet nie miałam pojęcia – bo KiDM (Konserwacja i Degradacja Materiałów). Całe życie się człowiek uczy!

Materiał przygotowali Zuzia i Mateusz