Weronika

Z roku na rok coraz bardziej doceniam rolę wielkiej, pojemnej torby w codziennych zmaganiach z edukacją na Polibudzie – musi się w niej zmieścić cały mój dobytek, a przynajmniej połowa. Drugie śniadanie, laptop, teczka, segregator – musi mieć miejsce na każdą rzecz, jaką uznam za potrzebną! Zwykle kończy się na wyborze dwóch toreb – w jednej trzymam wszystko co się da, w drugiej pozostałe rzeczy;) (zwykle ta druga jest tzw. „ekotorbą” i wrzucam do niej to, co nie zmieściło się w tej pierwszej). Oczywiście w każdej panuje przysłowiowy burdel:) Wierzę jednak, że Weronika, która również wyznaje zasadę „im większa torba, tym lepsza” lepiej radzi sobie w kwestii porządku;)

Weronika, studentka II semestru studiów magisterskich z Architektury

„Na co dzień ubieram się nawet elegancko – lubię wysokie buty i marynarki. W czwartek przyłapaliście mnie na ubiorze pod tytułem: ‚spałam 2h, muszę szybko lecieć na polibudę, jestem zmęczona, chcę szybko wrócić do domu i najlepiej nikogo nie spotkać’ :)”

141106_weronika2„Na zdjęciu na pewno mam na sobie jedne z moich ulubionych spodni i toreb (im większa – tym lepsza!). Moja szafa dosłownie pęka w szwach, bo naprawdę uwielbiam ciuchy, ale to nie przeszkadza mi w codziennym narzekaniu, że „znów nie mam się w co ubrać”. Stąd chętnie kupuję nowe rzeczy, a im bardziej oryginalne, tym chętniej po nie sięgam. :) W kwestii inspiracji zdaję się na siebie i na to, co uda mi się znaleźć w sklepach – a ponieważ z założenia powinny się w nich znajdować same modne ciuchy, stąd chyba mogę podsumować, że ubieram się modnie ;)”

141106_weronika4