Magdalena

Przy okazji postu z udziałem Sary pisałam, jak bardzo ucieszyło nas spotkanie jej w towarzystwie własnego jednośladu, zwanego potocznie rowerem. Tego dnia na kampusie spotkałyśmy również Magdalenę, która początkowo nie była zbyt skłonna wziąć udział w nowym poście, ale jako doświadczone hunterki dobrze wiedziałyśmy, jak przemówić jej do rozsądku – i takim sposobem dziś możemy Wam ją przedstawić. Co więcej, okazało się, że tego jej holender stał kilkanaście metrów obok, ale ponieważ rozmowa nie potoczyła się w tym kierunku, toteż jednoślad ten nie pojawił się na zdjęciach. Wierzymy jednak Magdzie na słowo, że podobnie jak Sara i całe masy studentów PG równie dzielnie dojeżdża na uczelnię właśnie rowerem:)

141023_magdalena1

Magdalena, studentka II semestru studiów magisterskich z Inżynierii Biomedycznej

141023_magdalena3

A oto co Magdalena powiedziała nam o sobie:)

„Studiuję dziennie na dwóch wymagających kierunkach, w ciągu dnia kilka razy zmieniam Uczelnie (dlatego poruszam się rowerem, tak jest najszybciej) i jesem znana z bycia wiecznie spóźnioną. Zgodziłam się na foto bo stwierdziłam, że tym razem Profesor mnie wyprosi z sali skoro do końca zajęć 10 min, nie miałam więc nic do stracenia:) A odnośnie mody i stylu – bliski jest mi slow fashion, tak samo jak slow food. Polecam wszystkim:))”

141023_magdalena6

141023_magdalena4