Politechnika Fashion – Blog of Gdańsk 2014!

Znacie zapewne powiedzenie „być czarnym koniem konkursu”? Otóż w tym roku to właśnie sformułowanie najlepiej oddaje istotę naszej wygranej w prestiżowym w Polskiej blogosferze konkursie na Blog of Gdańsk, organizowanym w ramach Blog Forum Gdańsk. Konkurowaliśmy z takimi blogowymi gigantami jak Latamy z Gdańska czy Tekstualna, wyróżniona nawet przez Kominka. A tymczasem splendor przypadł właśnie nam – to oficjalne!

Politechnika Fashion otrzymuje tytuł Blog of Gdańsk przyznany przez Czytelników!

Zdjęcie statuetki i dyplomu leżących na moich drżących z wrażenia kolanach:)

To ogromne osiągnięcie z wielu powodów i dla wielu osób. Jest to ogromne osiągnięcie naszego zespołu – chociaż przez lata przez projekt przewinęło się już kilku uczestników, to jednak zawsze znajdują się pasjonaci mody i fotografii, którzy poświęcają swój czas na współtworzenie tej strony. To również ważne wyróżnienie z punktu Politechniki Gdańskiej – jest jedyną uczelnią w kraju, w której murach powstał tak prestiżowo wyróżniony blog:)) No i jest to ogromny sukces dla mnie, Hanki, czyli głównej autorki, która poświęca noce, szkołę i pracę, aby post pojawił się na czas:) Gdy wpadłam na pomysł uruchomienia bloga w 2011 roku, nigdy nie przypuszczałam, że za kilka lat stanę na scenie w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim i z rąk prezesa portalu Trójmiasto.pl otrzymam statuetkę najlepszego bloga Gdańska. Bo tak naprawdę nic mi wówczas nie sprzyjało – kto to słyszał, aby prowadzić na Polibudzie blog i na dodatek o modzie?! Ale wiem, że poświęcam tej stronie masę czasu, serca i zaangażowania, o czym świadczy chociażby fakt, że z czasem zgłaszały się kolejne osoby, które blog zafascynował i które tak jak ja chciały działać i pokazywać politechniczną codzienność nie jako szarą i nudną, ale jako inspirującą i pełną kreatywnych, studenckich umysłów:))

Cieszę michę z wygranej w towarzystwie dziewczyn z Love2work, które również brały udział w konkursie:)

Zatem za Wasze głosy dziękuję w imieniu własnym i całej projektowej załogi! Bez Was, Czytelników nigdy by się to nie udało, i mowa tu nie tylko o nagrodzie głównej, ale też o całej dotychczasowej działalności Politechnika Fashion.

Dzięks!