Panel dyskusyjny – o stylu Trójmiasta

Dzisiaj mamy dla Was coś innego niż stylizacje z PG. :) Politechnika Fashion objęła patronat nad akcją
„PANEL DYSKUSYJNY – NIECH TRÓJMIASTO WYGLĄDA LEPIEJ NIŻ RESZTA ŚWIATA”.
To spotkanie jest jedyną w swoim rodzaju okazją do żywej dyskusji na temat stylu mieszkańców Trójmiasta – co nas wyróżnia spośród innych miast w Polsce, co jest ciekawe w naszym stylu, a czego powinniśmy jednak uciekać? Im nas więcej, tym ciekawsza dyskusja i większa zabawa, także zachęcamy do wzięcia udziału w tym spotkaniu.
Dodatkowo w spotkaniu wezmą udział znane modowe blogerki z Trójmiasta: KapuczinaFashioterkaShinySyl i FashionDoll. Oczywiście Politechnika Fashion również będzie obecna, także wszystkich zainteresowanych światem fashion blogów – jak działają, skąd się biorą i po co to wszystko??? – zapraszamy tym bardziej. :)
Dodatkowo dla uczestników akcji przewidziane są różne atrakcje, m.in. rozlosowana zostanie nagroda w postaci bonu na zakupy do New Look. :)
lookmashNet
Warto zjawić się na tym wydarzeniu, rzadko kiedy trafia się w Trójmieście akcja tego typu, gdzie w jednym miejscu i czasie gromadzą się prawdziwi wielbiciele mody, aby wspólnie spędzać czas kontemplując styl mieszkańców Trójmiasta. :) A naprawdę mamy się czym pochwalić w tym względzie!
Panel dyskusyjny odbędzie się już 6 lutego (poniedziałek) w klubie Immersion w Sopocie. Szczegółowe informacje dostępne poprzez Facebook’a: oficjalna strona wydarzenia na FB.
DO ZOBACZENIA!