Współpraca z KOBIETA.WP.PL & Sopot Fashion Days

IMG_82461

Mieliście być może okazję przeczytać na naszym fan page’u o tym, jak pewnego pięknego majowego dnia nasza ekipa towarzyszyła WP.PL w poszukiwaniu modnie ubranych osób na terenie Politechniki. Teraz chcemy wam trochę opowiedzieć jakie znaczenie miała ta współpraca.

IMG_8270

IMG_8241

Uczestniczki podczas wypełniania ankiety

IMG_82451

Redakcja Kobieta WP.PL w projekcie nad nazwą „Fashion WP.PL” poszukiwała stylowo ubranych osób na ulicach Trójmiasta. Spośród sfotografowanej przez mSkwara pięćdziesiątki specjalna komisja wybrała finałową trzydziestkę.

IMG_8269
IMG_8268
Przyznajcie, że mijaliście dużo razy to miejsce i nie pomyśleliście, że będzie stanowiło scenerię do takiej małej, modowej sesji :)

Przyznajcie, że mijaliście dużo razy to miejsce i nie pomyśleliście, że będzie stanowiło scenerię do takiej małej, modowej sesji :)

  W chwili obecnej trwa głosowanie, w którym użytkownicy serwisu będą mogli wybrać piętnaście osób najlepiej ubranych według ich uznania. Zwycięzcy wezmą udział w w specjalnym pokazie podczas Sopockich Fashion Days, które będą miały miejsce 14-15 lipca bieżącego roku. Pokazowi towarzyszyć będzie fotorelacja ukazująca poszukiwania.
IMG_82371

 

Naszym obowiązkiem było dopomóc redakcji i fotografom w znalezieniu nietypowo, ale również modnie i stylowo ubranych osób – czyli znalazłyśmy się w sytuacji, w której czujemy się jak ryba w wodzie 😉 i w zadaniu które staramy się wypełniać podczas roku akademickiego współtworząc ten blog.

 

W konkursie bierze udział również nasza koleżanka Paula, współautorka tego bloga. Jeśli podoba się wam jej stylizacja prosimy o oddanie głosu pod poniższym adresem: KLIK

 

wp-me1

 

  • http://www.blogger.com/profile/02475183926709733347 Kasia

    like it like it, głosujemy na Paulę raz raz!

  • Anonymous

    i na Bartosza no!

  • http://www.blogger.com/profile/10434717958871158118 gdansk street style

    ale fajne laski są na tej naszej polibudzie:))