Politechnika Fashion dla Gazety Wyborczej

Warto wspomnieć, że nasza działalność zainteresowała dziennikarkę Gazety Wyborczej, która zdecydowała się napisać artykuł na ten temat. Było nam niezmiernie miło móc opowiedzieć o projekcie w trakcie wczorajszego nagrania, na podstawie którego powstał artykuł zamieszczony w dzisiejszym wydaniu Gazety, dodatek Trójmiasto.
Pozostawiamy Wam do opinii efekty wczorajszego spotkania. :) Cieszymy się bardzo, że miałyśmy szansę trafić do naszych Czytelników w nieco inny niż zazwyczaj sposób, a dla Was samych to dobra okazja, aby przekonać się, kim jesteśmy i w ogóle o co tu chodzi?! 😉 Zachęcamy do zapoznania się z artykułem i obejrzenia materiału filmowego:
Zachęcamy też do śledzenia na bieżąco naszą fanpage na Facebooku, dzięki czemu będziecie stale informowani o wszystkich ważniejszych i tych mniej ważnych sprawach dotyczących projektu PF. :)
PS. Z niecierpliwością czekałam na pierwszy komentarz pod artykułem na portalu gazeta.pl i powiem szczerze, że nie zawiodłam się na naszych milusińskich fanach :) :
„Autor: Gość: ETIPOWER
Widać,że nazwa „wydział gier i zabaw” odnośnie zarządzania i ekonomii nie wzięło się znikąd.
Porządni studenci(szczególnie ETI i Chemiczny ) nie mają czasu na takie pierdoły.”

Pozdrawiam serdecznie wydział ETI i jego power, a tymczasem uciekam do swoich gier i zabaw, albo innych tego typu „piedół”… :)))
  • http://www.blogger.com/profile/06407370708524057928 kadyszeffska

Ja również pozdrawiam gościa z ETI, i jego wiedzę na temat ‚porządnego’ WCHEM – biotechnologia to kierunek realizowany właśnie na tym wydziale ;))