Emilia

Wczoraj bawiliśmy się na Wigilii naszej organizacji, NZS PG, ale czas na przyjemności minął, zabieramy się do roboty. W dzisiejszej stylizacji urzekło mnie, jak Emilia z gracją umie łączyć kilka stylów. Romantyczne, dziewczęce rajstopki zestawiła z  czerwonymi, wyrazistymi Martensami, otulona w cieplutkie futerko.

DSC_0100

DSC_0105

DSC_01021

DSC_01011

 • Anonymous

  dżizus krajst, co to jest? To ma być styl?!

 • ko ala

  ani to ładne, ani wygodne ;/

 • Anonymous

  Jeżeli tak wygląda aktualnie bycie modnym to tą Panią mogę śmiało nazwać ofiarą tejże dziedziny :/ ! Zbyt duży kontrast… to futerko do glanów? Torba pasuje do butów, ale już nie do głównego elementu – czyli do okrycia wierzchniego. No ale co ja będąc mężczyzną mogę powiedzieć o kobiecej modzie? No cóż mogę! I to dużo gdyż to dla nas Panie starają się ładnie wyglądać i to my jesteśmy głównymi odbiorcami ich ubioru, a ta kombinacja w ogóle nie przypadła mi do gustu. Wolę jak kobieta ubiera się spójnie – jak dama albo jak metalówa.
  Pochwalić tą Panią mogę jedynie za spasowanie rajstop z futerkiem. Gdyby tylko jeszcze dobrała odpowiednie buty do tejże kreacji to może i idąc na poranne zajęcia mijałbym ją z zachwytem na twarzy puszczając jej przy tym okazujące moje pozytywne odczucia oczko ;).

  Pozdrawiam serdecznie
  McJ

  • http://www.blogger.com/profile/06407370708524057928 kadyszeffska

   Uważam, że każdy ma swoją opinie na dany temat – Tobie to zestawienie nie musi się koniecznie podobać, jednak mi i osobie, która miała tę stylizację na sobie owszem. Mi martensy jak najbardziej pasują i właśnie to lubię w młodych osobach – że z wyczuciem umieją mieszać style, na co nie każdy umie się odważyć.
   Nie wiem czy widziałeś może bloga, np. MacademianGirl (http://macademiangirl.blogspot.com/), która potrafi łączyć ze sobą wiele faktur, kolorów, wzorów i wyglądać w tym cudownie i być jedną z najbardziej cenionych polskich blogerek. Dzziękuje jednak za wyczerpujący komentarz i pozdrawiam. Paula

 • http://www.blogger.com/profile/12384192729871887479 Estefanía Ainoza

  I love it!!! Really nice!!

 • Anonymous

  chyba ktoś tu nie wie jak wyglądają glany …

 • Anonymous

  mieć swój styl to nie znaczy być modnym. mieć swoj styl to noszenie rzeczy, w ktorych to my czujemy sie dobrze i nie musimy sie podobać kazdemu. Wiadomo, lepiej wskoczyć w „uniform” i byc przemykająca po ulicy szarą masa

 • Anonymous

  „chude” nóżki i grube futro, brawo! lepiej zgwałcić sobie sylwetki chyba nie można!

 • http://www.blogger.com/profile/17328554452076126133 Vanguard Deer

  śliczna panterka :)
  zapraszam do siebie ;)) http://vanguarddeer.blogspot.com/