Dzień Kobiet WRS FTiMS: Izabela

W ubiegły piątek miałyśmy ręce pełne roboty. :) Poza wieczorną imprezą w AK PG Kwadratowa, wcześniej zostałyśmy zaproszone przez WRS FTiMS na ich akcję związaną z Dniem Kobiet. W holu nowiutkiego gmachu Nanotechnologii miałyśmy okazję przypatrzeć się pokazom zumby, konkursom i wielu innym atrakcjom przygotowanym dla wszystkich kobiet z okazji naszego święta. :) Dla nas była to oczywiście świetna okazja na kolejne poszukiwania ciekawie ubranych osób, a że był to 8 marca, skupiłyśmy się, wiadomo, na paniach. :) W związku z tym przedstawiamy Wam pierwszą z nich – Izabelę.
Izabela, studentka na wydziale FTiMS

Izabela, studentka na wydziale FTiMS

Izabela o swojej stylizacji:
Staram się nosić rzeczy w stylu klasycznym, aczkolwiek z nutką ekstrawagancji. Ostatnio szczególnie upodobałam sobie futerko (H&M) z czarnymi dodatkami: rajstopy, botki (Eksbut) i okulary przeciwsłoneczne (Reserved). Do tego czerwona szminka i look jest gotowy :) Może niezbyt to wyszukane, ale czuję się w tym stroju świetnie. Nareszcie znalazłam alternatywę dla standardowych kurtek puchowych :)
 
IMG_1284
Skąd czerpię inspiracje? Najczęściej z własnej głowy :) Zaglądam też na bloga BlondeSalad.
 
IMG_1291
Zakupy najbardziej lubię robić w H&M. W zasadzie większość ciuchów mam stamtąd. Przyczyna jest prosta: H&M posiada najlepiej dobraną dla mnie rozmiarówkę.
  • http://www.blogger.com/profile/17658903686121285518 Choody

    No reszta pań wam uciekła?

  • http://www.blogger.com/profile/06407370708524057928 kadyszeffska

    Bardzo ładne futerko! :)