Technikalia 2013

Za sobą mamy najbardziej gorący tydzień podczas całego studenckiego życia.
 Tydzień, dla którego warto przeboleć sesję zimową, odczekać luty, marzec, Święta Wielkanocne….
A gdy nadchodzi wiosna już nie możesz się doczekać, aż wraz z resztą znajomych poczujesz kuszący zapach grilla na Wyspach, zobaczysz kto został tegoroczną MISS PG lub poczujesz dumę paradując w wydziałowej koszulce.
 Ten przyjemny czas mamy już niestety za sobą, ale w gwoli przypomnienia (bo mamy nadzieję, że jednak większość została w Waszej pamięci, a nie poddała się działaniu napoi wyskokowych ^^) i podsumowania troszkę zdjęć, ponieważ i dla nas był to szalony okres, w którym dużo się działo.

06.05.2013  Gala Finałowa MISS PG w AK PG Kwadratowa

Finalistki MISS PG 2013

Missterious Girl of PG 2013 - Ewa Wajman

Missterious Girl of PG 2013 – Ewa Wajman

Miss Foto 2013 - Anna Krzyżanowska

Miss Foto 2013 – Anna Krzyżanowska

I VC-e Miss oraz Miss Publiczności: Patrycja Kampińska

II VC-e Miss: Barbara Walicka

Zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy! :) Więcej zdjęć: KLIK

– Technikalia

Więcej zdjęć (KLIK)

Moje serce najbardziej podbiły dwa wystąpienia podczas Koncertu Głównego 11.05.2013 na Placu Zebrań Ludowych, a mówię o Gooralu i Buraka Som Sistema.
 Niesamowita dawka pozytywnej energii, która wywołuje u mnie uśmiech, aż do tej chwili.

Zdjęcia: Koncert Główny (KLIK)

W ostatnim czasie możemy pochwalić się kilkoma sukcesami….

Materiał o nas został wyemitowany w DD TVN, a jego treść możecie obejrzeć w linku poniżej:
Źródło: DD TVN
Udzieliłyśmy również wywiadu magazynowi Pod Prąd, którego wydanie możecie znaleźć na uczelniach w całej Polsce (również u nas na PG), a także ONLINE (KLIK)
Źródło: Pod Prąd
Dumnie możemy przedstawić Wam również relację z Pokazu Mody Trójmiejskiej, który współorganizowałyśmy. Za realizację dziękujemy bardzo ekipie WSB TV.
  • Anonymous

Tego roku mamy piękną Miss Politechniki:D