Przemek

Niewielu studentów wydziału EiA miałyśmy dotąd możliwość fotografowania, zatem spotkanie na kampusie Przemka tym bardziej nas ucieszyło:) I jak się okazało za jego „stylówką” ze zdjęć kryła się nieco dłuższa historia, która rozpoczęła się jeszcze dnia poprzedniego i ma ścisły związek z Autsajderem;)
Przemek, student V semestru Energetyki na WEiA

Kilka słów od Przemka:

„Mój stosunek do mody? Generalnie nie staram się być modny na siłę. Lubię czuć się dobrze i zazwyczaj dobrze wyglądać. Posiadam jakiś zmysł estetyczny, który gdzieś tam w głowie podpowiada, że przykładowo „nie powinno zakładać się pasków do kratki”;)) A co do stroju ze zdjęcia zdjęcia… Jest to odsłona mnie z „wczorajszym” uśmiechem spowodowanym niezapowiedzianą wizytą w Autsajderze… Skąd pomysł na założenie marynarki? Wszystko spowodowane spotkaniem z Dziekanem, które się nie odbyło!”

Ach, biznesy, biznesy…:)

140109_przemek31