Przemek

W dzisiejszym poście przedstawiamy Wam zdjęcia Przemka, który przy okazji przygotowywania materiału dał nam krótką lekcję na temat streetowych marek, dzięki czemu już nigdy nie przejdziemy obojętnie obok charakterystycznego, żółtego logo;)
Przemek, student V semestru Inżynierii mechaniczno-medycznej

Przemek okazał się być wyjątkowo wdzięcznym i cierpliwym modelem, w związku z czym post obfituje w zdjęcia:) No i przesłany opis też jest niczego sobie;)

„Staram się kreować swój własny styl obserwując przede wszystkim ubiór innych ludzi i rzeczy dostępne w galeriach (odwiedzam sklepy takie jak H&M, Zara, Reserved, TK-Maxx). Czasem zaglądam też do działu mody w Logo lub Men’s Health, ale później i tak kupuję to, co jest aktualnie przecenione:D.”

140109_przemek121
Sweter - Calvin Klein

Sweter – Calvin Klein

„Podstawą mojego ubioru są klasyczne jeansy. Wychodząc na uczelnię zwykle zakładam do nich T-Shirt i koszulę w kratę lub sweter.”

Jeansy - Levi's, płaszcz - Wrangler

Jeansy – Levi’s, płaszcz – Wrangler

Buty - H&M

Buty – H&M

„Póki co, cieszę się jesienną pogodą, bo jak przyjdzie zima i mróz to koniec ze stylówą – ciepłe buty, szalik, czapka i kaptur na głowie.”

Zdjęcia robiłyśmy raptem tydzień temu, ale aura pogodowa uległa znacznej zmianie, więc ciekawe, jak teraz prezentuje się ten „koniec stylówki” w wykonaniu Przemka;)
140109_przemek131
Czapka - Carhartt