Kasia i Olek

Dziś post nietypowy, bo rzadko w jednym wpisie przedstawiamy Wam parę. Ale skoro nasz projekt nie został w żaden sposób uregulowany prawnie, zawsze można spróbować czegoś nowego:)
Kasia, studentka VII semestru Inżynierii biomedycznej, i Olek, student V semestru Inżynierii środowiska

140109_olski3
Kasia o swoim stylu:

„Modą interesuję się już od jakiegoś czasu. Szczególnie lubię orginalne zestawienia, przez co często przerabiam rzeczy, które kupuję w second handach i sieciówkach. Dzięki temu stają się jedyne w swoim rodzaju.”

Szalik- Orsay, kurtka - H&M

Szalik- Orsay, kurtka – H&M

Kasia: torebka - second hand, spódnica - Mohito

Kasia: torebka – second hand, spódnica – Mohito

Olek:

„W kwestii mody staram się słuchać sugestii mojej dziewczyny, aczkolwiek sam lubię się dobrze czuć w tym co noszę. W ubiorze najważniejsza jest dla mnie wygoda.”

Jeansy - BigStar, kurtka - H&M

Jeansy – BigStar, kurtka – H&M