Izabela

Zdjęcia do dzisiejszego postu to pierwsze wykonane w tym oldschollowym miejscu na mapie kampusu PG. Część z Was ma tam zajęcia, więc z łatwością je pozna, pozostałym polecamy spróbować je odgadnąć:)
Izabela, studentka III semestru Transportu lądowego na WILiŚ

„Na co dzień staram się ubierać jak najwygodniej. Uwielbiam oversize’owe koszulki w pakiecie z conversami, a w zimę grube, wełniane swetry i koniecznie jakieś ciepłe buty. W tym roku trafiło na Emu, które kupowałam nie będąc do nich zupełnie przekonaną, a teraz wiem, że zostaną ze mną na kilka sezonów. Do tego obowiązkowo pojemny plecak.”

140131_izabela11
„Ubieram się zależnie od humoru. Nie mam nic przeciwko spódniczkom w zimę, jeśli wiem, że właśnie w tym będę się czuła danego dnia najlepiej.”

140131_izabela3

„Mam słabość do markowych butów, natomiast jeśli chodzi o ubrania, to po prostu się rozglądam, zarówno w galeriach, jak i na allegro oraz w second handach.”

140131_izabela4

Materiał przygotowali Hania i Mateusz