Artur

Przeciwników Walentynek uspakajamy – post może ukazuje się akurat 14.02, ale daleko mu do komercyjnej fali różu i czerwieni. Zamiast tego przedstawiamy Wam Artura, w dużo bardziej stonowanej kolorystyce;) Nieskromnie ma się za przyszłego modela Men’s Health, zatem życzymy wielu sukcesów w modelingu:) Koniecznie odwiedźcie jego fanpage! (link u dołu wpisu)
Artur, student (teraz już raczej absolwent) VII semestru Mechaniki i budowy maszyn na wydziale Mechanicznym

Komentarzowi Artura nie brakuje polotu i finezji (tekst oryginalny):

„Płaszcz – Zara (po starszym bracie), buty – Reserved (niestety urwały mi się sznurówki dlatego nie są zawiązane). A teraz zupełnie serio: szalik został mi po dawnej współlokatorce (noszę go gdyż mój się gdzieś zgubił), rękawiczki – H&M bez palców ułatwiają mi (i tak niełatwą) obsługę telefonu dotykowego, spodnie – PULL&BEAR (pod nimi ciepłe kalesony), sweter – Tommy Hilfiger, styl czesania – latynoski.”

140131_artur3

Ubieram się tak, żebym czuł się dobrze w tym czym jestem przyodziany. Dziewczyny zaczepiły mnie przy oddawaniu pracy inżynierskiej, trzymajcie kciuki za obronę. :)” (zdjęcia wykonano już jakiś czas temu, więc chyba możemy już pogratulować Arturowi tytułu inżyniera:) – przyp. red.)
140131_artur21
140131_artur41
„PS. Też zapraszam na swój fanpage: Oficjalny Fanpage Artura Piórkowskiego myślę, że po publikacji zdjęć na blogu moja popularność skoczy i zostanę gwiazdą. :D”

Materiał przygotowały Basia i Paula