Ania

Wiosna na dobre zadomowiła się w Gdańsku, a wraz z nią poza falą ciepła przyszła jeszcze inna fala – fala rozmów kwalifikacyjnych. O tej porze roku studenci bardzo żywo interesują się różnymi ofertami, w końcu wakacje coraz bliżej, a nie wszyscy spędzają je w podróży;) Ania, którą Wam dzisiaj przedstawiamy, została przez nas sfotografowana w tak klasycznym stroju właśnie ze względu na okazję – tego dnia była umówiona na rozmowę o pracę. Mamy nadzieję, że poszło gładko i dziś, czytając ten wpis, jest już szczęśliwą zatrudnioną;)
Ania, studendka IV semestru Bachelor in Management na wydziale ZiE

Ania lubi ceni sobie wygodę, ale zawsze stara się, aby jej strój był gustowny. Jest ogromną fanką biżuterii. Na zakupy najczęściej wybiera sie do Mohito. Chociaż niekoniecznie widać to na zdjęciu, na co dzień chętnie stawia na kolorowe połączenia.

140331_ania1
140331_ania21