Basia

Basia studiuje na kierunku międzyuczelnianym Inżynieria mechaniczno-medyczna i w wyborach reprezentuje Gdańsku Uniwersytet Medyczny, ale jak sama podkreśla sercem związana jest z Polibudą i właśnie dlatego wybrała jedno z laboratoriów Wydziału Mechanicznego jako scenerię do swoich zdjęć:)
Basia, studentka Inżynierii mechaniczno-medycznej

„W wyborze ubrań nie zawsze kieruję się panującymi trendami, lubię klasykę, która nigdy nie wychodzi z mody. Na co dzień , gdy gdzieś wychodzę, lubię miejska elegancję, jednak gdy wracam do domu miejsce tych rzeczy zajmują dresy lub wygodne legginsy;)”
140506_basia21
„W mojej szafie nie ma zbyt wielu kolorów, jednak codzienny strój staram się urozmaicić makijażem oraz kolorem paznokci. Czerwone usta i manicure potrafią bardzo odmienić zwykły, szary strój.”
140506_basia41
140506_basia5
„Jestem fanką obcasów, ale staram się je zakładać tylko w wyjątkowych sytuacjach Nie lubię dużych torebek w których nie można nic znaleźć , jednak gdy idę na uczelnię nie mam innej możliwości niż wziąć taką, która wszystko pomieści.”
140506_basia3
Więcej o wyborach MISSterious Girl: KLIK!

Materiał przygotowali Hania i Mateusz