Noemi

Niezrażone deszczową pogodą, wybrałyśmy się dziś na Gdański Uniwersytet Medyczny. Wyprawa ta była o tyle ciekawa, że tym razem nie fotografowałyśmy w miejscach dobrze nam znanych – pewnych pod względem nasłonecznienia, tła i kompozycji. Kandydatki tegorocznych wyborów posłużyły nam radą i wskazały kilka, odpowiednich ich zdaniem, miejsc na sesję zdjęciową.
140509_noemi31

Noemi, studentka Dietetyki, Wydział Nauk o Zdrowiu (GUMed)

Na pierwszy ogień poszła Noemi i to jej stylizację prezentujemy w tym poście. Swój styl określa jako klasyczny – oddana jest stonowanym kolorom i ponadczasowej czerni. Stawia jednak również na wygodę, rzadko zdarza się jej nosić wysokie buty czy obcisłe rzeczy.
140509_noemi11
Nikogo nie dziwi więc uniwersalna i elegancka marynarka z Reserved, odpowiednia zarówno do transparentnej koszuli, lub w wersji ‚luźnej’ – standardowego t-shirtu. Przy wyborze dodatków Noemi również stawia na klasykę – w jej biżuterii zwykle pojawiają się kolczyki z czarnej perły lub srebrny pierścionek. Znaczącą rolę odgrywa jednak makijaż – kolorystycznie dopasowany do aktualnego ubioru.
140509_noemi2
Więcej o wyborach MISSterious Girl: KLIK!

Materiał przygotowały Basia i Paula