Ania

Jak się okazuje, Ania miała już okazję wystąpić w jednym z postów w tym roku akademickim – zainteresowanych odsyłamy do pierwszego wpisu z nią w roli głównej. Wówczas robiliśmy jej zdjęcia w dniu, kiedy miała rozmowę kwalifikacyjną, stąd nieco bardziej formalny strój. W ubiegły piątek ubrana była tak, jak zwykle „nosi się” na uczelni:) No i aby uciąć złośliwe komentarze odnośnie miejsca wykonania zdjęć (poprzednio fotografowaliśmy ją na wydziale ETI, a Ania studiuje na ZiE), za scenerię do poniższych fotografii wybraliśmy „naturalne środowisko” Ani:)
Ania, studendka IV semestru Bachelor in Management na wydziale ZiE

„Tym razem postawiłam na wygodę połączoną z elegancją oraz dodatkiem sportowym, czyli krótką kurtką. Jak już wcześniej pisałam, bardzo lubię dodatki, które są nieodłącznym elementem mojego ubioru.”

140509_ania31
Staram się zawsze dobierać strój tak, aby był oryginalny i przykuwał uwagę. Mam upodobanie do wysokiego obuwia, ale podczas takiego aktywnego dnia lepiej jest jednak wybrać tradycyjne balerinki, które wcale nie odejmują uroku.”
140509_ania41
„W mojej szafie znajduję się wiele rzeczy, które mogą być mieszanką wielu stylów, ale bardziej preferuję proste i szykowne połączenia. Tak właśnie ubieram się, gdy wychodzę na uczelnie, w domu jednak liczy się przede wszystkim wygoda.”
140509_ania51
Więcej o wyborach MISSterious Girl: KLIK!

Materiał przygotowała Hania