Wiktoria

Biorąc pod uwagę ostatnie wskaźniki temperaturowe, widok futrzanej kamizelki może się Wam wydać wyjątkowo dziwnym widokiem, ale uspokajamy – Wiktoria nie chce być modna na siłę, mimo wszystko, po prostu zdjęcia do tego postu wykonaliśmy w poprzednim tygodniu, gdy nikomu nawet nie śniły się takie upały:)
Wiktoria, studentka II semestru międzywydziałowego kierunku z Inżynierii materiałowej

„Od dłuższego czasu jestem zwolenniczką ubioru codziennego, zwanego też casual. Żeby całość nie była zbyt jednolita, dzisiejszy ‚total jeans look’ przełamałam prostą, futrzaną kamizelką i dużą torbą z frędzlami.”
Jeansy boyfriend, futrzana kamizelka - Stradivarius, jeansowa kurtka - second hand

Jeansy boyfriend, futrzana kamizelka – Stradivarius, jeansowa kurtka – second hand

„Dodatkiem do stylizacji jest duży zegarek. Całość dopełniają białe, kultowe Converse’y. Uwielbiam jeansy typu boyfriend-w połączeniu z trampkami tworzą naprawdę fajny duet.”
Zegarek - Fossil FS-4244

Zegarek – Fossil FS-4244

„Jeżeli chodzi o inspiracje, nie mam czasu na przeglądanie blogów modowych itp. Staram się dobierać ciuchy kolorystycznie i według określonego stylu. Najczęściej ubieram się w sieciówkach, chociaż ostatnio udało mi się ‚dorwać’ też kilka perełek w second-hand’ach.”

Materiał przygotowali Hania i Mateusz